اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یااَباعَبْدِاللَّهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَبَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْاَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ
جمعه, ۲۵ آبان , ۱۳۹۷

آمار بازدید

تعداد بازدید امروز : 11

تعداد بازدید هفته :193

تعداد بازدید کل : 801

پایان بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ / ایران در رتبه سوم ایستاد / صعود یک رده ای نسبت به دوره قبل +اسامی مدال‌آوران و جدول

۳۰ مهر ۱۳۹۷


نویسنده: etatari

بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ در اندونزی با رتبه سومی کاروان ایران و یک رده صعود نسبت به دوره قبلی به پایان رسید.
سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی که به میزبانی اندونزی و در شهر جاکارتا برگزار شد، امروز (شنبه) با برگزاری فینال بسکتبال با ویلچر مردان به عنوان آخرین مسابقه این رویداد ورزشی به پایان رسید.
کاروان ورزشی کشورمان در این رقابت‌ها با ۲۱۲ ورزشکار شرکت کرد و موفق به کسب ۵۱ طلا، ۴۲ نقره و ۴۳ برنز (مجموع ۱۳۶ مدال) شد تا با یک رتبه صعود نسبت به دوره قبلی در رده سوم قرار بگیرد. شاهین ایزدیار شناگر کشورمان در این دوره از مسابقات ۶ طلا و یک نقره گرفت و رکورد جالبی از خود به نمایش گذاشت.
این رتبه در حالی به دست آمد که چین و کره جنوبی بالاتر از کاروان ایران ایستادند، البته اختلاف با کره جنوبی نیز بسیار کم بود.
اسامی کامل مدال‌اوران کاروان ایران و جدول نهایی این دوره از بازی‌ها در زیر امده است:
مدال‌آوران طلا:
۱ – شاهین ایزدیاد – شنا – کلاس S۱۰،
۲- یونس سیفی‌پور ـ. دوومیدانی ـ. پرتاب کلاب ـ. کلاس
۳-رقیه شجاعی ـ. تیراندازی ـ. تفنگ بادی ایستاده ـ. ۱۰ متر SH۱S۳۲،
۴-ساره جوانمردی ـ. تیراندازی ـ. خفیف ۵۰ متر
۵-وحید علی نجیمی ـ. دوومیدانی ـ. دوی ۲۰۰ متر
۶ ـ. شاهین ایزدیار ـ. شنا ۱۰۰ متر آزاد ـ. کلاس S۱۰،
۷ ـ. علیرضا قلعه‌ناصری ـ. دوومیدانی ـ. پرتاب دیسک
۸ ـ. عذرا مهدوی‌کیا ـ. دوومیدانی ـ. دوی ۱۵۰۰ متر
۹ ـ. امیر جعفری ـ. وزنه‌برداری دسته پنجم ۶۹ کیلوگرم
۱۰ ـ. محمدرضا احمدی ـ. دوومیدانی ـ. پرتاب وزنه ـ. کلاس F۳۳،
۱۱-مهدی اولاد ـ. دوومیدانی ـ. پرتاب وزنه ـ. کلاس F۱۱،
۱۲ ـ. ساره جوانمردی ـ. تپانچه بادی ۱۰ متر P۲ ـ. کلاس SH۱،
۱۳-بتول جهانگیری ـ. دوومیدانی ـ. پرتاب وزنه ـ. کلاس F۳۳،
۱۴-شاهین ایزدیار ـ. شنا ـ. ماده ۲۰۰ متر مختلط
۱۵ ـ. روح‌الله رستمی ـ. وزنه‌برداری ـ. دسته ۷۲ کیلوگرم
۱۶-فرزاد سپهوند ـ. دوومیدانی ـ. پرتاب دیسک
۱۷ ـ. حسین خرسند امیری ـ. دوومیدانی ـ. پرتاب دیسک
۱۸ ـ. مهدی اولاد ـ. دوومیدانی ـ. پرتاب دیسک ـ. کلاس F۱۱،
۱۹-تیم شطرنج بانوان ـ. B۲-B۳،
۲۰-عاطفه نقوی ـ. شطرنج ـ. B۲-B۳،
۲۱ ـ. امید کریمی ـ. شطرنج ـ. B۲-B۳،
۲۲ ـ. علیرضا مختاری ـ. دوومیدانی ـ. پرتاب وزنه ـ. کلاس F۵۳،
۲۳ ـ. هاشمیه متقیان ـ. دوومیدانی ـ. پرتاب دیسک ـ. کلاس F۵۶،
۲۴ ـ. وحید نوری ـ. جودو دسته ۹۰ کیلوگرم
۲۵ ـ. احسان موسوی‌نژاد ـ. جودو ـ. دسته ۱۱۱ کیلوگرم
۲۶ ـ. محمدرضا زندی ـ. تیروکمان ـ. کلاس W۱،
۲۷ ـ. عارف بهاروند ـ. دوومیدانی
۲۸ ـ. شاهین ایزدیار ـ. شنا
۲۹ ـ. شاهین ایزدیار ـ. شنا
۳۰-مهناز امینی ـ. پرتاب نیزه
۳۱ ـ. آرزو حکیمی ـ. پرتاب وزنه ـ. کلاس F۳۲،
۳۲ ـ. امید ظریف ـ. دوومیدانی ۴۰۰ متر ـ. کلاس T۱۳،
۳۳ ـ. زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی تیروکمان (تیم میکس ریکرو)
۳۴ ـ. مهدی علیزاده ـ. پرتاب نیزه ـ. کلاس F۳۳-۳۴،
۳۵ ـ. حامد امیری ـ. پرتاب وزنه ـ. کلاس F۵۴-۵۵،
۳۶ ـ. تیم ملی والیبال نشسته مردان
۳۷ ـ. وحید علی نجیمی ـ. دوومیدانی ۴۰۰ متر ـ. کلاس T۱۲،
۳۸ ـ. سجاد محمدیان ـ. پرتاب وزنه ـ. کلاس F۴۲،
۳۹ ـ. محمد الوان‌پور ـ. پرتاب نیزه ـ. کلاس F۵۶،
۴۰-حمید اسلامی ـ. دوومیدانی ۱۵۰۰ متر ـ. کلاس T۱۱،
۴۱ – الناز دارابیان – پرتاب دیسک کلاس F۵۱، F۵۲ و F۵۳،
۴۲ – سامان پاکباز – پرتاب دیسک کلاس F۱۲،
۴۳ – پیمان نصیری – دوومیدانی ۱۵۰۰ متر کلاس T۲۰،
۴۴ – سیدحامد صلحی پور – وزنه برداری دسته ۹۷ کیلوگرم
۴۵ – تیم شطرنج بانوان – کلاس B۳ – B۲،
۴۶ – تیم گلبال مردان
۴۷ – سیامند رحمان – وزنه برداری دسته ۱۰۷ کیلوگرم
۴۸ – شاهین ایزدیار – شنا – ۱۰۰ متر کرال پشت
۴۹ – عشرت کردستانی – پرتاب وزنه
۵۰- حامد امیری – پرتاب نیزه
۵۱- تیم ملی بسکتبال با ویلچر
مدال‌آوران نقره:
۱-جاوید احسانی شکیب – پرتاب دیسک
۲- علی الفت‌نیا – دو و میدانی ۲۰۰ متر
۳- زهرا صالحی – پرتاب نیزه
۴- هاجر صفرزاده – دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲،
۵- نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱،
۶- سامان پاکباز – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
۷- سمیرا ارم – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱،
۸- هاشمیه متقیان – پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶،
۹- مختاری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳،
۱۰- صالح فرج‌زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴،
۱۱- زهرا نعمتی در ریکرو
۱۲- فریبا زنده بودی – شطرنج
۱۳- بهزاد عزیزی – پرتاب نیزه
۱۴- جلیل باقری – پرتاب دیسک
۱۵- یوسف یوسفی – وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۱۶- علی اصغر جوانمردی – پرتاب وزنه
۱۷ – تیم شطرنج مردان
۱۸ – تیم شطرنج بانوان
​۱۹ – اسدالله عظیمی – دوومیدانی
۲۰- نادر مرادی – وزنه برداری
۲۱ – هاشم رستگاری – دوی ۴۰۰ متر کلاس T۳۷،
۲۲- تیم ملی والیبال نشسته بانوان
​۲۳- جلیل باقری – پرتاب وزنه
۲۴ – هاجر صفرزاده – دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۲،
۲۵ – تیم جودوی نابینایان
۲۶ – شاهین ایزدیار ماده ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۱۰،
۲۷ – محمد خالوندی – پرتاب نیزه
۲۸ – فائزه کرمانی – پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴،
۲۹ – مسعود حیدری – پرتاب دیسک کلاس F۱۲،
۳۰- مرضیه صدقی – پرتاب وزنه کلاس F۵۴،
۳۱ – فرشته مرادی – پرتاب وزنه ماده F۳۴،
۳۲ – هرمز سیدی – پرتاب نیزه کلاس F۳۷/۳۸،
۳۳ – داودعلی قاسمی – دوومیدانی – دوی ۱۰۰ متر – کلاس T۱۳،
۳۴ – محمدرضا خیرالله‌زاده – جودو وزن ۱۰۰ کیلوگرم
۳۵ – تیم تیراندازی – میکس کامپوند
۳۶ – امان‌الله پاپی – پرتاب نیزه
​۳۶ – محسن کائیدی – پرتاب نیزه
۳۷ – ملیحه صفایی – شطرنج
۳۸ – فاطمه برقول – شطرنج
۳۹ – تیم شطرنج بانوان – کلاس B۱،
۴۰- علی اکبر غریب شی – وزنه برداری دسته ۱۰۷ کیلوگرم
۴۱ – منصور پورمیرزایی – وزنه برداری دسته ۱۰۷ کیلوگرم
۴۲ – عبدالرضا جوکار – پرتاب نیزه
مدال‌آوران برنز:
۱-علی امیدی – دوومیدانی
۲- امید ظریف صنایع- دوومیدانی ۲۰۰ متر کلاس T۱۳،
۳- داودعلی قاسمی– دوومیدانی ۲۰۰ متر کلاس T۳،
۴- احمد اجاقلو – دوومیدانی – ۲۰۰ متر
۵- عذرا مهدوی‌کیا – پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳،
۶- سولماز بازرگان – پرتاب دیسک
۷- مسعود حیدری – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
۸- حمزه محمدی – وزنه‌برداری
۹- مهدی علیزاده – پرتاب وزنه
۱۰- امید ظریف – دوومیدانی
۱۱- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱،
۱۲- فاطمه برقول – شطرنج
۱۳- لیلا زارع‌زاده – برنز
۱۴- سیدعرفان حسینی – پرتاب نیزه
۱۵- زهرا برناکی – پرش طول
۱۶- حسن جان‌فشان – تنیس روی میز
۱۷- حامد امیری- پرتاب دیسک
۱۸- میثم بنی طبا – جودو ۶۰ کیلوگرم
۱۹- رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۲۰- شطرنج نابینایان گروه B۱ آقایان
۲۱ – مجید کاکوش – تیراندازی با کمان
۲۲ – فرهاد کهریزی – دوی ۴۰۰ متر کلاس T۳۶
​۲۳ – هاجر صفرزاده – ماده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T۱۲،
۲۸ – شیلا حدادی – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵،
۲۵ – ژیلا یوسفی – پرتاب دیسک
۲۶ – بتول جهانگیری – پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴،
۲۷ – تیم ملی گلبال بانوان
​۲۸ – امین عبدل پور – ماده ۱۵۰۰ متر مردان
۲۹ – شهلا حدیدی – پرتاب وزنه کلاس F۵۴،
۳۰- جواد حردانی – پرتاب نیزه کلاس F۳۷/۳۸،
۳۱ – احمد اجاقلو – دوومیدانی – دوی ۱۰۰ متر
۳۲ – علیرضا مختاری – دوومیدانی – پرتاب دیسک
۳۳ – محمد خالوندی – پرتاب دیسک
۳۴ – امیر خسروانی – دوومیدانی – پرش طول کلاس T۱۲،
۳۵ – امیر جعفری – جودو وزن ۷۳ کیلوگرم
۳۶ – فریبا زنده‌بودی – شطرنج
۳۷ – سامان رضی – وزنه‌برداری دسته ۱۰۷ کیلوگرم
۳۸ – محمدحسین کریمی – شنای ۵۰ مترال کرال سنیه
۳۹ – میکائیل دیانی – دوومیدانی – دوی ۵ هزار متر
۴۰- پروین مقدم – پرتاب وزنه کلاس F۵۵،
۴۱ – یونس سیفی پور – پرتاب وزنه کلاس F۳۲
​۴۲ – فریبا زنده‌بودی – شطرنج




?>